Giriş Yap Üye Ol
Sepetim
Sepetinizde ürün bulunamadı...

Marka : Hero Baby

Ek besine başlamış olan bebeğiniz için 8 tahılla hazırlanmış ürünlerimiz ideal seçimdir. Bu mamalarla bebeğinize çeşitli tahılların faydasını ve lezzetini bir arada sunabilirsiniz. Hero Baby Kaşık Mama kutularına yalnızca bebek beslenme standartlarına uygun kalitedeki tahıllar girebilir.Besleyici Tahıllar: Bebeğinizin sağlıklı gelişimini destekleyecek şekilde vitaminli ve mineralli Hero Baby tahıllı mamaları demir, çinko, kalsiyum ve folik asit kaynağıdır.Bol Tahıllı: Hero Baby Tahıllı Kaşık Mamaları evlerimizde bulunmayan 8 farklı tahılı bir araya getirir. 8 tahıllı ürünlerimiz, tahıllı ek gıda serimiz içerisindeki en fazla tahıl çeşidini içeren ürünlerimizdir.Türkiye’nin lider tahıllı kaşık maması üreticisi olmanın verdiği sorumlulukla, mamalarımızı ülkemizin her köşesindeki bebeğe en taze şekilde ulaştırmak için modern teknolojilerle üretiyoruz. Ürünlerimizi güvenli tedarik zinciri ve kalite takip sistemini tesislerimizde el değmeden hazırlıyor hava geçirmeyen özel ambalajlarda sunuyoruz.
 • Ek besinlere yeni başlayan bebeklerin sindirim sistemleri oldukça hassastır. Bu nedenle ek besinlerle sıra ile tanışmalıdır. Böylece besinleri kolayca sindirebilir.
 • Tahıllar beslenmede önemli bir yer sahibidir. Farklı tahılların birbirinden farklı besinsel değerleri vardır. Bebeklerin beslenmesinde çeşitlilik önemli yer tutar, yediği tahılların da çeşitli olması gerekir.
 • Hero Baby Sütlü Meyveli 8 Tahıllı kaşık maması bebeğinize 8 farklı tahılın faydasını ve meyvelerin lezzetini bir arada sunar.
 • A, D, C B6, B12 vitaminleri ve Folik asit kaynağıdır.
 • Kalsiyum, demir ve çinko kaynağıdır.
 • Devam sütü içerdiği için ayrıca süt eklemenize gerek yoktur.
 • Su ile hazırlanır.
 • Türk Gıda Kodeksi Bebek ve Çocuk Ek Gıda tebliğine göre ürünlerimiz GDO, koruyucu katkı maddesi gibi sağlığa zararlı hiçbir madde içermez.

www.nardukkani.com web sitesinden satın aldığınız ürünle ilgili yorum yazıp görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

 • {{item.tarihStr}}

  {{item.yorum}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}}
  .nardukkani.com üyesi

  Bu Yorum Sizce Faydalı mı?

Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Mağazaya Sor

 • {{item.tarihStr}}
  {{item.baslik}}

  {{item.soru}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}} Özel sorudur, sadece siz görebilirsiniz
  {{item.cevapTarihStr}}

  {{item.cevap==null ? 'Cevap bekleniyor...' : item.cevap}}

  {{item.kobiad}}

MIRCİK

Mağaza yorumu yok
Diğer Mağaza Ürünleri
Mağazaya Soru Sor